VLEK POD SOLÁNĚM
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Kozinec - Jilemnice

Lyžujete rádi? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zimní areál Kozinec - Jilemnice je pro vás to pravé. Areál se nachází v Krkonoších a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

Ve středisku najdete jeden vlek. Je libo nočního lyžování? Sjezdovky jsou osvětleny. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Rolba vyjíždí na svah denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. V areálu se také nachází lyžařská škola. Skáčete na prkně? Místní snowpark je na to ideálně vybaven. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Každý hladový krk jistě potěší smažák a kofolu. Promrzlí lyžaři s povděkem uvítají možnost nechat se odvézt skibusem. Středisko sousedí s Poniklá-Homole.

Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Závažných nedostatků je zde hodně. Chybí nám zde především koplexní služby. Lepší hodnocení než 70% si areál prostě nezaslouží. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 21.2.
Déšť se sněhem
3°C
0°C
Pátek
22.2.2019
Polojasno
-3°C
-12°C
Sobota
23.2.2019
Skoro jasno
-7°C
-13°C
Neděle
24.2.2019
Zataženo
-4°C
-5°C