VLEK POD SOLÁNĚM
mimo provoz
Zobrazit na:

Ski areál Kozinec - Jilemnice

Lyžujete rádi? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zimní areál Kozinec - Jilemnice je pro vás to pravé. Areál se nachází v Krkonoších a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

Ve středisku najdete jeden vlek. Je libo nočního lyžování? Sjezdovky jsou osvětleny. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Rolba vyjíždí na svah denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. V areálu se také nachází lyžařská škola. Skáčete na prkně? Místní snowpark je na to ideálně vybaven. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Každý hladový krk jistě potěší smažák a kofolu. Promrzlí lyžaři s povděkem uvítají možnost nechat se odvézt skibusem. Středisko sousedí s Poniklá-Homole.

Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Závažných nedostatků je zde hodně. Chybí nám zde především koplexní služby. Lepší hodnocení než 70% si areál prostě nezaslouží. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 27.4.
Zataženo
11°C
7°C
Neděle
28.4.2019
Déšť
8°C
5°C
Pondělí
29.4.2019
Déšť
5°C
3°C
Úterý
30.4.2019
Deštivo
8°C
3°C