VLEK POD SOLÁNĚM
mimo provoz
Zobrazit na:

Šindelná - ideální pro rodiny s dětmi

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte kam na Silvestra? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Šindelná . Areál se nachází v Jeseníkách a je bohatě vybaven. Každý si tak přijde na své.

Lyžaři do tohoto areálu táhne především sedačková lanovka. Dále v areálu můžete využít dvojici vleků. Málo sněhu? Okolní kopce mohou být klidně holé, ale zde mají tolik děl, že si s nepřízní počasí hravě poradí. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Každý hladový krk jistě potěší bramboračku nebo řízečky. Středisko sousedí s Červenohorské sedlo.

Provozovatele areálu musíme pochválit. Závažných nedostatků je poměrně málo hodně. Pouze personál by mohl být o něco málo vstřícnější. Nechceme středisko vychvalovat do nebes, ale méně než 75% prostě dát nemůžeme.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 27.4.
Zataženo
11°C
7°C
Neděle
28.4.2019
Déšť
8°C
5°C
Pondělí
29.4.2019
Déšť
5°C
3°C
Úterý
30.4.2019
Deštivo
8°C
3°C